Publications Office of the EU
Traslado, carga y descarga, montaje y desmontaje de escenarios en el Ayuntamiento de Fuenlabrada - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Traslado, carga y descarga, montaje y desmontaje de escenarios en el Ayuntamiento de Fuenlabrada

  • Gepubliceerd
    01/12/2023
  • Uiterste termijn
    19/12/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    28/12/2023
  • Gunning
    04/04/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
98390000 Overige diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
389,121.37 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2023/SVA/001500
Beschrijving

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de "TRASLADO, CARGO Y DESCARGA, MONTAJE Y DESMONTAJE DE ESCENARIOS" al Excmo. Ayuntamiento de Fuenlabrada, en lo sucesivo "Ayuntamiento (Ayto.)", con arreglo a las condiciones que en este Pliego se especifican. Dicha prestación tiene como fin primordial el transporte, montaje, desmontaje, carga y descarga, guarda y custodia de todo tipo de escenarios (propios o cedidos), así como de aquellos elementos que garanticen la protección de la superficie sobre la que se sustenten. Por otra parte, se proyecta alcanzar un contrato administrativo al objeto de satisfacer las necesidades antes señaladas, que resulta idóneo en cuanto a su objeto y contenido, tanto en cuanto por su naturaleza y tipología contractual, plazo y precio. El contrato abarca la totalidad del objeto preciso para cubrir las necesidades anteriormente mencionadas, sin que se haya fraccionado irregularmente. El Ayuntamiento de Fuenlabrada, en el marco de la Ley 7/1985 de 2 de abril, Reguladora de las Bases de Régimen Local, tiene atribuidas competencias en materia de mantenimiento y conservación de las instalaciones objeto del contrato por encontrarse en inmuebles de propiedad municipal, y por tanto, ser una competencia propia.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/12/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Criterios cualitativos.
Gewicht (percentage, exact): 40
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Oferta económica. .
Gewicht (percentage, exact): 60
Geraamde waarde
389,121.37 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: SERVICIOS INTEGRALES JESUS Y OSCAR SL
Postadres:
Stad: Fuenlabrada
Postcode: 28946
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.