Publications Office of the EU
Zweden-Jönköping: Diensten voor speciaal personenvervoer over land - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Jönköping: Diensten voor speciaal personenvervoer over land

  • Gepubliceerd
    28/04/2017
  • Uiterste termijn
    07/06/2017
  • Gunning
    22/06/2017
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Jönköpings kommun
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Locatie van de koper
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Sector (CPV)
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,200,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
16/217
Beschrijving

Jönköpings kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud i enlighet med detta förfrågningsunderlag avseende skolresor, personalresor, studiebesök, aktivitetsresor och andra bussresor för kommunens enheter och skolor. Upphandlingen avser inte skolskjutsresor eller specialresor.
Avtalets värde, enligt statstik, under hela avtalstiden inkl. ev. förlängningsklausuler uppgår till ca 18 000 000 SEK exkl. moms. Värdet innebär en uppskattad volym och är endast ett riktvärde och några garanterade volymer lämnas inte.
Upphandlingen är uppdelad i 2 delar. Varje del utvärderas separat. Anbud kan lämnas på en eller båda delar.
Ramavtal kommer att tecknas med 6 leverantörer per del och som uppfyller kvalificeringskraven och har de lägsta priserna enligt angivna prisförfrågningar i kravspecifikationen.
Planerad avtalsstart är 1.7.2017.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkiwzdddc&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
10,200,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Trafikbolaget Carlstens i Bodafors Aktiebolag
Postadres: Box 23
Stad: Bodafors
Postcode: 571 06
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.