Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí - terugwinning van slibafvoer bij de RWZI - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Suchdol nad Lužnicí - terugwinning van slibafvoer bij de RWZI

  • Gepubliceerd
    15/06/2026
  • Uiterste termijn
    01/07/2026
  • Gunning
    25/08/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Město Suchdol nad Lužnicí
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Sector (CPV)
42912300 Toestellen voor het filtreren of zuiveren van water
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,521,562.45 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,115,506.00 CZK
Referentienummer inschrijving
28/05/2026
Beschrijving

Het project betreft de reconstructie van het bouw- en technologische deel van het bestaande RWZI-gebouw op de locatie van de bestaande hal. In PD zijn opgelost gebouw wijzigingen gedwongen door wijzigingen van de technologie, evenals wijzigingen van de huidige technologische apparatuur en kleine wijzigingen van de bedrading.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Geraamde waarde
5,521,562.45 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
4,115,506.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Fryauf Filmix s.r.o.
Postadres:
Stad: Králův Dvůr
Postcode: 26701
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.