Publications Office of the EU
Tsjechië-České Budějovice: Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Tsjechië-České Budějovice: Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen

  • Aangekondigd
    16/05/2014
  • Gepubliceerd
    21/11/2014
  • Uiterste termijn
    17/02/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    17/02/2015
  • Gunning
    28/05/2015
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Jihočeský kraj
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
60,000,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
57,460,920.00 CZK
Referentienummer inschrijving
OREG 61152/2014/pehr
Beschrijving

Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/02/2015 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
60,000,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
57,460,920.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Postadres: Pobřežní 665/21
Stad: Praha 8
Postcode: 186 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.