Publications Office of the EU
Frankrijk-Parijs: Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Parijs: Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software

  • Gunning
    14/08/2015
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR France
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
324,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
SD27042015
Beschrijving

Le marché est conclu avec un seul opérateur économique. Il constitue un accord-cadre au sens de l'article 33 de la directive 2014/24/ue du 26.2.2014 du Parlement européen et du Conseil et un marché à bons de commande mono-attributaire au sens de l'article 77 du CMP. Le présent marché a pour objet la formation des utilisateurs du système d'information de dématérialisation de la procédure d'expulsion locative « exploc » et prestation associée.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
324,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Sopra Steria Group Division défense et sécurité
Postadres: 5 place de l'Iris — Courbevoie
Stad: La Défense Cedex
Postcode: 92905
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.