Publications Office of the EU
Gebouwen en interieurs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Gebouwen en interieurs

  • Gepubliceerd
    10/06/2025
  • Uiterste termijn
    10/07/2025
  • Gunning
    20/11/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE300 Berlin
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,870,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
CDE-VV-1
Beschrijving

Planningsdiensten volgens § 34 HOAI, LP 2-9, voor twee instituutsgebouwen, een halconstructie en een conferentiegebouw in een structureel-constructieve context, planningswerkzaamheden voor subsidieaanvragen, geleidelijke inbedrijfstelling

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DA25ZYB
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DA25ZYB
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium: Besetzung des Planungsteams
Type: quality
Beschrijving: Kompetenzen, Erfahrungen
Gewicht (percentage, exact): 0.35
Criterium: strukturelle Bearbeitung
Type: quality
Beschrijving: Arbeitsabläufe, Aufgabenverteilung
Gewicht (percentage, exact): 0.2
Criterium: qualitätssichernde Maßnahmen
Type: quality
Beschrijving: Prüf-, Kontroll- und Revisionsprozesse
Gewicht (percentage, exact): 0.25
Criterium: Honorarangebot
Type: price
Beschrijving: Grundleistungen, Besondere Leistungen, Zeithonorare, Nebenkosten
Gewicht (percentage, exact): 0.2
Geraamde waarde
2,870,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
-1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Heinle Wischer Partnerschaft freier Architekten mbB
Postadres:
Stad: Dresden
Postcode: 01067
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.