Publications Office of the EU
Uitvoeringscontract voor onderhoud, reparaties en inspecties van de installatie van de logische eenheid Water- en slibbeheer in de elektriciteitscentrale van Ledvice voor 2026 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Uitvoeringscontract voor onderhoud, reparaties en inspecties van de installatie van de logische eenheid Water- en slibbeheer in de elektriciteitscentrale van Ledvice voor 2026

  • Gunning
    09/01/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
ČEZ, a. s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
19,500,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Het voorwerp van de werkzaamheden is de uitvoering van afzonderlijke deelcontracten voor het verlenen van repetitieve diensten met een soortgelijk voorwerp in het kader van de uitvoering van onderhoud, reparaties en inspecties van de apparatuur van de logische eenheid Water- en slibbeheer, evenals de uitgebreide uitvoering van onderhoud, reparaties en inspecties in de vorm van de voorbereiding, het beheer en de evaluatie van de uitgevoerde activiteiten, met inbegrip van de levering van de nodige materialen en reserveonderdelen, om de vereiste functie van de apparatuur van de logische eenheid Water- en slibbeheer te waarborgen, met behoud van alle operationele parameters van de apparatuur, zoals met name de veiligheid, betrouwbaarheid, betrouwbaarheid, gereedheid, levensduur en bedrijfseconomische omstandigheden als gevolg van de technische voorwaarden en vereisten van het elektriciteits- en verwarmingssysteem. De uitvoeringsovereenkomst voor 2026 is gesloten in het kader van raamovereenkomst nr. 4400055655 “Verlening van onderhoud, reparaties en inspecties van de apparatuur van de logische eenheid voor water- en slibbeheer in Ledvice, Tušimice, Prunéřov, Paroplyne cycle Počerady en Energotrans”, die is gesloten op basis van het resultaat van aanbesteding nr. Z2022-009948, TED-kennisgevingsnummer: 615729-2022.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
19,500,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Postadres:
Stad: Praha - Hostivař
Postcode: 10200
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.