Publications Office of the EU
Duitsland-Pegnitz: Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Pegnitz: Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur

  • Gepubliceerd
    21/03/2023
  • Uiterste termijn
    04/05/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    04/05/2023
  • Gunning
    07/08/2023
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Freistaat Bayern vertreten durch das Gymnasium Pegnitz
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Locatie van de koper
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Sector (CPV)
90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
839,283.19 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
892,356.74 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
LAS-2.3-0212-5/2
Beschrijving

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigung für das Gymnasium Pegnitz

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/3fd08cc7-28c4-47bd-abed-f97ca2af517a
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/05/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.