Publications Office of the EU
Spanje-Valverde del Camino: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valverde del Camino: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    21/06/2019
  • Uiterste termijn
    23/07/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    30/07/2019
  • Gunning
    21/11/2019
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Alcaldía del Ayuntamiento de Valverde del Camino
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES615 Huelva
Locatie van de koper
NUTS code: ES615 Huelva
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
796,418.11 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
157,306.62 EUR
Referentienummer inschrijving
2468/2018
Beschrijving

Contrato administrativo de suministro de energía eléctrica en media y baja tensión de los edificios e instalaciones pertenecientes al Ayuntamiento de Valverde del Camino.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Alcaldía del Ayuntamiento de Valverde del Camino
Nationaal registratienummer: P2107100F
Postadres: C/ Real de Arriba, 22
Stad: Valverde del Camino
NUTS-code: ES615
Postcode: 21600
Land: ESP
Contactpersoon: Alcaldía del Ayuntamiento de Valverde del Camino
Hoofdadres: http://www.valverdedelcamino.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/07/2019 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
796,418.11 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
157,306.62 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Endesa Energía, S. A. U.
Postadres: C/ Ribera del Loira, 60
Stad: Madrid
Postcode: 28042
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.