Publications Office of the EU
Denemarken-Aarhus: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denemarken-Aarhus: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)

  • Gunning
    18/05/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Aarhus Universitet
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK04 Midtjylland
Locatie van de koper
NUTS code: DK Danmark
Sector (CPV)
38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
113,000.00 USD
Referentienummer inschrijving
2020-0096228
Beschrijving

For agricultural emission research, Aarhus University intend to purchase an instrument capable of measuring the following gases: CH4, NH3, CO2 and N2O.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
113,000.00 USD
Gunning van het contract
Officiële naam: Picarro, Inc
Postadres: 3105 Patrick Henry Drive, CA 95054
Stad: Santa Clara
Postcode:
Land: USA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.