Publications Office of the EU
Duitsland-Frankfort a.d. Main: Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Frankfort a.d. Main: Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk

  • Gepubliceerd
    17/08/2022
  • Uiterste termijn
    19/09/2022
  • Gunning
    08/11/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Senckenberg Gesellschaft für Naturforschung
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE409 Märkisch-Oderland
Locatie van de koper
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
409,380.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
334,057.35 EUR
Referentienummer inschrijving
SGN-SDEI-2022-0009-12-1
Beschrijving

Fensterarbeiten für den Erweiterungsneubau und Umbau eines Wissenschaftsgebäudes für das Senckenberg Deutsche Entomologische Institut (SDEI).
Die Ausschreibung umfasst im Wesentlichen folgende Leistungen:
- Fensterarbeiten: Holz-Aluminium-Fensterelemente inkl.
Außenfensterbänke
- Fassadenarbeiten: Pfosten-Riegelfassade, Holz-Aluminium
- Tischlerarbeiten: Holz-Außentürelemente, Innenfensterbänke
- Sonnenschutzarbeiten: Vertikal- und Fallarmmarkisen inkl.
Sonnenschutzsteuerung

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YACR2TB
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
409,380.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
334,057.35 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Radbruch GmbH
Postadres: Dorfstraße 2
Stad: Gresenhorst
Postcode: 18337
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.