Publications Office of the EU
Roemenië-Barlad: Perfusie-oplossingen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Roemenië-Barlad: Perfusie-oplossingen

  • Gepubliceerd
    01/09/2015
  • Uiterste termijn
    09/10/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    12/10/2015
  • Gunning
    23/10/2015
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Municipal de Urgenta „Elena Beldiman” Barlad
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO216 Vaslui
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33692400 Perfusie-oplossingen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
33,900.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
664,087,499,641.00 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
34
Referentienummer inschrijving
15286/ 11.08.2015
Beschrijving

Acord cadrul de furnizare medicamente Solutii perfuzabile – 35 loturi:
1 Apa distilata pro. injectione sol. inj. fl. 500 ml
2 Calcii gluconas sol. inj. fl. 94 mg/ml – 10 ml
3 Com. aminoacizi 10 % + taurina sol. perf. fl. 10 % – 500 ml
4 Com. aminoacizi 5 % sol. perf. fl. 5 % – 500 ml
5 Com. Aminosteril N – hepa 8 % sol. perf. fl. 8 % – 500 ml
6 Com. Fresubin HEPA / COMB.
NUTRICOMP HEPA SOL.NUTR. FL/PG 500 ML
7 COM.FRESUBIN RENAL SOL.NUTR. FL/PG
8 COM.NEPHROTECT SOL .PERF. l FL 250ml
9 COMB.NUTRICOMP 500ML/
FRESUBIN SOL.NUTR. FL/PG 500ML
10 COMBINATII LIPIDE CU LCT 20 % FL 20 %
11 COMBINATII NUTRITIE
PARENTERALA EMULSIE PG tricam 1875ml
12 COMBINATII RINGER SOL. PERF. FL 250 ML
13 COMBINATII RINGER SOL.PERF. FLC 500 ML
14 COMBINATII RINGER LACTAT SOL. PERF FL 500 ML
15 DEXTRANUM 70 – GLUCOZA SOL.5 % SOL. PERF. FL 500ML
16 DEXTRANUM 70 – SER FIZIOLOG 0.9%SOL. PERF. FL 500ML
17 GELATINA SUCCINILATA SOL. PERF FL 20g/500ml – 4 %"
18 GLUCOSUM – 5 % SOL. PERF FL 250ML
19 GLUCOSUM – 5 % SOL. PERF FL 500ML
20 GLUCOSUM 10 % SOL. PERF FL /250ML
21 GLUCOSUM 10 % SOL. PERF FL 500ML
22 GLUCOSUM 33 % SOL. INJ. F 10ML
23 HYDROXYETHYL – AMIDON 10 % SOL. PERF. FL 500ML
24 HYDROXYETHYL – AMIDON 6 % SOL. PERF FL 500ml
25 HYDROXYETHYL – AMIDON
TAMP.6 % in RINGER SOL. PERF FL 500ml
26 KALII CHLORIDUM 74.56MG/ML SOL. PERF FL 100ml
27 MANNITOLUM 15 % SOL. PERF FL 250 ml
28 MANNITOLUM 20 % SOL .PERF FL 250 ml
29 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL 1000ML
30 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL 2000ML
31 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL250ML
32 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL 500ML
33 NATRII CHLORIDUM 5.85 % SOL. PERF FL 100ML
34 NATRII HYDROGEN CARBONAS 8.4 % SOL.PERF. FL 250 ML/ 500ML.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/10/2015 18:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.