Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Voorbereiding van documentatie als onderdeel van de ECO Synergy Gdańsk - Instrument ELENA-taak. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Voorbereiding van documentatie als onderdeel van de ECO Synergy Gdańsk - Instrument ELENA-taak.

  • Gepubliceerd
    06/05/2024
  • Uiterste termijn
    07/06/2024
  • Geannuleerd
    11/06/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gdańskie Nieruchomości
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL634 Gdański
Sector (CPV)
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
TZ.250.45.2024.DPF
Beschrijving

1.Het onderwerp van het bevel is: a) voorbereiding van vijf afzonderlijke documentatie over multi-industrieel ontwerp en kostenramingen van thermomodernisering (inclusief isolatie), renovatie (renovatie) en wederopbouw met de uitvoering van het ontwerp van bouwmachines voor bouwfaciliteiten in Gdańsk op: - ul. Kwietnej 29, perceel nr. 156/10, registratiegebied 010, - ul. Kwietnej 38, perceel nr. 175, 157/8 kadastrale oppervlakte 010, - ul. Kwietnej 40, perceel nr. 176/2, registratiegebied 010, - ul. Kwietnej 41, perceel nr. 177 en 176/2, registratiegebied 010, - ul. Kwietnej 41A, perceel nr. 177 en 178/2, registratiegebied 010, b) het verkrijgen van administratieve beslissingen voor het uitvoeren van bouwwerkzaamheden van de bevoegde architectuur- en bouwadministratie, waardoor de aanbestedende dienst met bouwwerkzaamheden kan beginnen, c) het uitvoeren van een eenmalige actualisering van de kostenramingen voor investeerders; d) uitoefening van het toezicht van de auteur in het kader van: - tijdens de uitvoering van de bouwwerkzaamheden vast te stellen dat de uitvoering in overeenstemming is met het project, - overeenstemming te bereiken over de mogelijkheid om alternatieve oplossingen in te voeren voor de oplossingen waarin het project voorziet en die door de bouwbeheerder of de inspecteur van het toezicht op investeerders zijn aangemeld en in overeenstemming zijn met het gesloten contract. 2.De details worden beschreven in punt 3 van het bestek.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/06/2024 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Gewicht (percentage, exact): 15
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Gewicht (percentage, exact): 15
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Gewicht (percentage, exact): 10
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.