Publications Office of the EU
RO-Iasi: Veterinaire diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Veterinaire diensten

  • Gepubliceerd
    03/05/2011
  • Uiterste termijn
    09/06/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    09/06/2011
  • Gunning
    21/09/2011
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO213 Iaşi
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
85200000 Veterinaire diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,819,041.10 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,762,667.93 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
11
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/06/2011 12:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.