Publications Office of the EU
Zwitserland-Zürich: Gebouwen voor sociale dienstverlening - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zwitserland-Zürich: Gebouwen voor sociale dienstverlening

  • Gepubliceerd
    24/12/2021
  • Uiterste termijn
    21/02/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    22/02/2022
  • Gunning
    13/04/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Hochbauamt / Baubereich A
Plaats van uitvoering
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Locatie van de koper
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sector (CPV)
45215200 Gebouwen voor sociale dienstverlening
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
117,081.60 CHF
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

KSSA, Kantonales Sozialamt Zürich, Wohnheim Tilia, Gesamterneuerung, Gebäude 86/88, 8462 Rheinau

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Hochbauamt Kanton Zürich
Postadres: Stampfenbachstrasse 110, Postfach
Stad: Zürich
NUTS-code: CH0
Postcode: 8090
Land: CHE
Hoofdadres: https://www.simap.ch
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/02/2022 23:59
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
117,081.60 CHF
Gunning van het contract
Officiële naam: Schenker Storen AG Zweigniederlassung Region Zürich
Postadres: Unterrohrstrasse 5
Stad: Schlieren
Postcode: 8952
Land: CHE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.