Publications Office of the EU
Personeelschauffeurs en milieuwerkers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Personeelschauffeurs en milieuwerkers

  • Gepubliceerd
    02/09/2026
  • Vandaag
    06/09/2026
  • Uiterste termijn
    16/09/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
SRV återvinning AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sector (CPV)
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
100,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2026/221
Beschrijving

​SRV Recycling AB nodigt leveranciers uit om inschrijvingen in te dienen voor de aanbesteding van raamcontract 2026/221 Personeelschauffeurs en milieuwerkers.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
100,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.