Publications Office of the EU
België-Charleroi: Computerapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Charleroi: Computerapparatuur

  • Gepubliceerd
    19/04/2016
  • Uiterste termijn
    20/07/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    20/07/2016
  • Gunning
    09/12/2016
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,211,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
817,983.43 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
AViQ-16-016-MP-IF-C-F03_0
Beschrijving

Cet accord-cadre a pour objet la fourniture, la garantie et tous services associés à la fourniture des équipements informatiques suivants:
— lot 1: ordinateurs portables et écrans plats,
— lot 2: pc All-in-One,
— lot 3: imprimantes multifonctions et consommables,
— lot 4: projecteurs multimedia.
Le présent accord-cadre contient par ailleurs plusieurs options.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Postadres: Rue de la Rivelaine 21
Stad: Charleroi
Postcode: 6061
Land: BEL
Contactpersoon: Cellule marchés publics
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/07/2016 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.