Publications Office of the EU
Duitsland-Maintal: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Maintal: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    25/05/2021
  • Uiterste termijn
    21/06/2021
  • Gunning
    28/09/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Maintal Immobilien Gesellschaft mbH & Co KG
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Locatie van de koper
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
127,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
MIG_2021_04
Beschrijving

Im Rahmen der Erschließung des Baugebiets auf dem ehemaligen Sportgelände „Eichenheege“ plant die Maintal Immobilien Gesellschaft mbH & Co KG (MIG) Wohngebäude für den eigenen Bestand zur Vermietung
im Bereich des sogenannten „bezahlbaren Wohnraums“ zu schaffen. Das Baugrundstück befindet sich am Rand des neuen Baugebietes, angrenzend zum Grundstück einer bestehenden Kindertagesstäte, und hat eine Fläche von ca. 3.775 m2. Auf dem Baugrundstück sollen ca. 42 Wohnungen mit einer Gesamtwohnfläche von ca. 3.500,00 m2 errichtet werden.
Gegenstand dieses Vergabeverfahrens sind die Fachplanungsleistungen:
- Technische Ausrüstung HLS HOAI-Leistungsphasen 1-9,
- Technische Ausrüstung ELT HOAI-Leistungsphasen 1-9,
Die Beauftragung der Leistungen erfolgt stufenweise.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://my.vergabe.rib.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.