Publications Office of the EU
Oostenrijk-Wenen: Software en informatiesystemen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Oostenrijk-Wenen: Software en informatiesystemen

  • Gepubliceerd
    31/05/2023
  • Uiterste termijn
    03/07/2023
  • Gunning
    27/07/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Kuratorium Wiener Pensionisten-Wohnhäuser
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT13 Wien
Locatie van de koper
NUTS code: AT13 Wien
Sector (CPV)
48000000 Software en informatiesystemen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,545,865.78 EUR
Referentienummer inschrijving
6/KWP-MIC
Beschrijving

Microsoft-Lizenzen Enterprise Agreement für Non Profit Organisationen

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://kwp.vergabeportal.at/Detail/153995
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
CPV-code

48000000 - Software en informatiesystemen

09331000 - Zonnepanelen

09000000 - Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen

09300000 - Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

09330000 - Zonne-energie

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,545,865.78 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ACP IT Solutions GmbH
Postadres: Wagenseilgasse 3
Stad: Wien
Postcode: 1120
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.