Publications Office of the EU
Frankrijk-Marseille: Diensten op het gebied van vuilnis en afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Marseille: Diensten op het gebied van vuilnis en afval

  • Gepubliceerd
    09/08/2022
  • Uiterste termijn
    05/09/2022
  • Gunning
    22/11/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
SNCF
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FR France
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,189,394.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2022DOS0843129
Beschrijving

SNCF souhaite confier les prestations de collecte, traitement et valorisation des déchets non dangereux, dans le respect de la législation en vigueur.
La prestation comprend :
- la collecte et le chargement sur les sites producteurs de déchets SNCF où ils sont stockés;
- la mise à disposition de contenants;
- le transport et la pesée;
- le traitement et la valorisation;
- la traçabilité, la gestion documentaire.
La Responsabilité Sociétale des Entreprises (RSE) est un enjeu important pour le groupe SNCF qui s’est fixé des objectifs ambitieux notamment en matière d’achats auprès du Secteur du Travail Protégé et Adapté (STPA).
Les candidats sont encouragés à renforcer leur engagement sociétal à travers les achats solidaires, en particulier par le biais de la cotraitance avec les entreprises du STPA.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: - La société nationale SNCF, Agissant en son nom et pour son compte ainsi qu’au nom et pour le compte de : SNCF Réseau; SNCF Gares & Connexions, SNCF Voyageurs
Nationaal registratienummer: La société nationale SNCF : SIRET 552 049 447 76279;
Postadres: 4, rue Léon Gozlan, CS 70014
Stad: Marseille
NUTS-code: FR
Postcode: 13 331
Land: FRA
Contactpersoon: Nathalie CUTLLAS
Hoofdadres: http://www.sncf.com
Elektronisch via:
https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,189,394.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Groupement d'intérêt Economique Groupe B et P
Postadres: 49 Bis Route de la Marigarde
Stad: Grasse
Postcode: 06130
Land: FRA

Officiële naam: ASS LA DRISSE
Postadres: 49 Bis Route De la Marigarde
Stad: GRASSE
Postcode: 06130
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.