Publications Office of the EU
Duitsland-Oberschneiding: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Oberschneiding: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning

  • Gepubliceerd
    06/07/2022
  • Uiterste termijn
    01/08/2022
  • Gunning
    30/11/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Gemeinde Oberschneiding
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE22B Straubing-Bogen
Locatie van de koper
NUTS code: DE22B Straubing-Bogen
Sector (CPV)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
130,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
408 OS Schule_VgV_HLS
Beschrijving

Generalsanierung Grundschule Oberschneiding - Leistungen der TGA-Fachplanung HLS (Anlagengruppe 1-3) gem. §53 HOAI - LPH 5-9

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av196954-eu
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
130,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Apfelböck Ingenieurbüro GmbH
Postadres: Stauseestraße 21
Stad: Dingolfing
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.