Publications Office of the EU
Vervoersdiensten in 2026 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Vervoersdiensten in 2026

  • Gepubliceerd
    26/09/2025
  • Uiterste termijn
    27/10/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    28/10/2025
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Lunds Kommuns Fastighets AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SE224 Skåne län
Sector (CPV)
60100000 Wegvervoersdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
25/65
Beschrijving

De aanbesteding omvat transportdiensten per vrachtwagen, zoals het verwijderen van tuinafval, grof afval en de levering van materialen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=70441&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=70441&GoTo=Tender
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/10/2025 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
4,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.