Publications Office of the EU
Frankrijk-Vannes: Medische verbruiksartikelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Vannes: Medische verbruiksartikelen

  • Gepubliceerd
    07/02/2023
  • Uiterste termijn
    10/03/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    10/03/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
centre hospitalier bretagne atlantique
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRH04 Morbihan
Locatie van de koper
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sector (CPV)
33140000 Medische verbruiksartikelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,345,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
CHBA_CHAG_DM_CHIR_2023_2025
Beschrijving

fourniture de dispositifs médicaux d'abord chirurgical au bénéfice du Centre hospitalier bretagne atlantique et du Centre hospitalier Alphonse GUERIN

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2206992&orgAcronyme=x7
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/03/2023 13:00
Kopers
centre hospitalier Alphonse GUERIN
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
3,345,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.