Publications Office of the EU
D-Lahr: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Lahr: Elektriciteit

  • Gunning
    27/08/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,734,545.20
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

— Lieferung elektrischer Energie ab 1.1.2013 - 31.12.2014 - zweimalige Verlängerungsoption für je 1 Jahr - jährlicher Gesamtverbrauch: ca. 6 900 000 kWh - 269 Abnahmestellen - 100 % Ökostrom aus Anlagen nicht älter als 6 Jahre zum jeweiligen Beginn des Lieferjahres - Preisbildung mit Bindung an die EEX in 3 Tranchen pro Lieferjahr.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
5,734,545.20
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: LichtBlick AG
Postadres: Zirkusweg 6
Stad: Hamburg
Postcode: 20359
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.