Publications Office of the EU
IWB, gespecialiseerde ondersteuning NES-systeemsoftware - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

IWB, gespecialiseerde ondersteuning NES-systeemsoftware

  • Gepubliceerd
    10/06/2026
  • Uiterste termijn
    24/07/2026
  • Gunning
    21/08/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
IWB Industrielle Werke Basel
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CH031 Basel-Stadt
Sector (CPV)
72260000 Diensten in verband met software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
873,448.00 CHF
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Het onderwerp van deze aanbesteding is de technische ondersteuning van de klant door een hooggekwalificeerde specialist op het gebied van systeemsoftware en zijn conversiesystemen. Het doel is om interne middelen te ontlasten en te zorgen voor een stabiele en efficiënte werking van het bestaande systeemlandschap. De te verlenen diensten omvatten met name: • Ondersteuning bij de operationele werking van de systeemsoftware en aangrenzende systemen • Deelname aan onderhoudswerkzaamheden en aan foutenanalyse en -correctie • Ondersteuning bij de verdere ontwikkeling en optimalisatie van het bestaande systeemlandschap • Technisch advies in het kader van technische vragen op het gedefinieerde verantwoordelijkheidsgebied • Vermindering van de lasten voor teammanagement en de vertegenwoordiging ervan

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
ZK 3: Referenzen Schlüsselperson
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
873,448.00 CHF
Gunning van het contract
Officiële naam: DE_gridXperts GmbH
Postadres:
Stad: Rotkreuz
Postcode: 6343
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.