Publications Office of the EU
Služby podpory logistických operácií medzinárodného humanitárneho logistického centra - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Služby podpory logistických operácií medzinárodného humanitárneho logistického centra

  • Gepubliceerd
    23/05/2024
  • Uiterste termijn
    26/06/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    27/06/2024
  • Gunning
    09/10/2024
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Sector (CPV)
79420000 Diensten op het gebied van management
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
496,600.00 EUR
Referentienummer inschrijving
SVO-RVO1-2024/000292
Beschrijving

Predmetom zákazky je poskytovanie služby riadenia a prevádzkovania riadiacej jednotky medzinárodného humanitárneho logistického centra a logistickej siete hub-u.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/49072/summary
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/49072/summary
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/06/2024 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Celková cena za poskytnutie predmetu zákazky vyjadrená v EUR bez DPH
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
496,600.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: MASCOTT, s.r.o.
Postadres:
Stad: Banská Bystrica
Postcode: 97411
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.