Publications Office of the EU
Duitsland-Koblenz: Generatoraggregaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Koblenz: Generatoraggregaten

  • Gepubliceerd
    16/10/2020
  • Uiterste termijn
    12/11/2020
  • Gunning
    15/02/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE94C Leer
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
31122000 Generatoraggregaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
165,280.00 EUR
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
6001954959-BAAINBw E2.3X
Beschrijving

6001954959-BAAINBw E2.3X.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr – E1.3 – Angebotssammelstelle
Postadres: Ferdinand-Sauerbruch-Straße 1
Stad: Koblenz
Postcode: 56073
Land: DEU
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.