Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Opvangbakjes en -zakjes, drainagesets en kits - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Praag: Opvangbakjes en -zakjes, drainagesets en kits

  • Gepubliceerd
    29/04/2022
  • Uiterste termijn
    30/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    30/05/2022
  • Gunning
    19/08/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
33141600 Opvangbakjes en -zakjes, drainagesets en kits
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,600,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,200,640.00 CZK
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
1256/2022-ÚVN
Beschrijving

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/05/2022 10:15
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.