Publications Office of the EU
Duitsland-Moers: Landschapsarchitectuurdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Moers: Landschapsarchitectuurdiensten

  • Gepubliceerd
    02/07/2019
  • Uiterste termijn
    05/08/2019
  • Gunning
    14/07/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Moers, Rathausplatz 1, 47441 Moers
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA1F Wesel
Sector (CPV)
71420000 Landschapsarchitectuurdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
641,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2019/S 125-306071
Beschrijving

Vergabe der Leistungsphasen 2-4 HOAI für den Freizeitpark Moers – Kernbereich und Skate – & Aktivpark Leistungsphasen 2-9 HOAI Gestaltung eines Erlebnisortes, der Spiel- und Sportangebote für alle Generationen, einen Skater- und Aktivbereich, Begegnungszonen, Veranstaltungsbereiche und das Thema „Wasser“ umfasst.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-MOERS-2019-0037
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
641,000.00 EUR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.