Publications Office of the EU
Bulgarije-Razlog: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Razlog: Elektriciteit

  • Gunning
    16/12/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ОБЩИНА РАЗЛОГ
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG413 Благоевград
Locatie van de koper
NUTS code: BG413 Благоевград
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
711,275.83
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
711,275.83 BGN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Доставка на електрическа енергия от доставчик от последна инстанция за обекти на община Разлог

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
711,275.83
Definitieve waarde van de opdracht
711,275.83 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: ЧЕЗ ЕЛЕКТРО БЪЛГАРИЯ АД
Postadres: бул. Цариградско шосе № 159
Stad: София
Postcode: 1748
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.