Publications Office of the EU
Polen-Nowa Sól: Reagentia en contraststoffen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Nowa Sól: Reagentia en contraststoffen

  • Gepubliceerd
    23/09/2015
  • Uiterste termijn
    30/10/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    30/10/2015
  • Gunning
    23/11/2015
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33696000 Reagentia en contraststoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,468,310.60 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,119,399.00 PLN
Aantal percelen
15
Referentienummer inschrijving
DZP-280-1-17/2015
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia są „Sukcesywne dostawy środków kontrastowych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli”.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/10/2015 10:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.