Publications Office of the EU
Stadsarkitekt - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Stadsarkitekt

  • Gepubliceerd
    07/05/2025
  • Uiterste termijn
    06/06/2025
  • Gunning
    01/07/2025
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Kils kommun
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SE311 Värmlands län
Sector (CPV)
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
7,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
7,000,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Upphandlingen avser avtal för konsultuppdrag inom stadsarkitekttjänster. Då kommunen för närvarande saknar en anställd stadsarkitekt, finns ett behov av att anlita en konsult motsvarande cirka 20 procent av en heltidstjänst, vilket motsvarar ungefär en arbetsdag per vecka. Uppdraget kräver fysisk närvaro på kommunkontoret i Kils kommun. I updraget kommer bland annat att ingå att leverera arkitekttjänster genom deltagande i tjänstemannaberedningar i samband med planläggning och bygglovsgranskning samt framtagande av detaljplaneförslag, illustrationer och gestaltningsförslag. .

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-avrop.com/kil/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=108675
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.e-avrop.com/kil/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=108675
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Referenser och kännedom
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
7,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
7,000,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Mälardalens Arkitektur AB
Postadres:
Stad: Västerås
Postcode: 72474
Land:
Officiële naam: Radar arkitektur & planering AB
Postadres:
Stad: Göteborg
Postcode: 411 19
Land:
Officiële naam: Stadsbyggnadskonsult Värmland AB
Postadres:
Stad: Arvika
Postcode: 67131
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.