Publications Office of the EU
millimeter golf vector netwerk analyse - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

millimeter golf vector netwerk analyse

  • Gepubliceerd
    03/03/2026
  • Uiterste termijn
    07/04/2026
  • Gunning
    08/05/2026
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE916 Goslar
Sector (CPV)
38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
435,822.00 EUR
Referentienummer inschrijving
02404/7070/10
Beschrijving

Apparaat voor millimetergolf vector netwerkanalyse

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Type: quality
Beschrijving: s. Leistungsbeschreibung
Gewicht (percentage, exact): 40.00000000
Criterium: Preis
Type: price
Beschrijving: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Gewicht (percentage, exact): 40.00000000
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
435,822.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Postadres:
Stad: München
Postcode: 81671
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.