Publications Office of the EU
Polen-Biała Podlaska: Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Biała Podlaska: Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik

  • Gepubliceerd
    28/10/2016
  • Uiterste termijn
    06/12/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    06/12/2016
  • Gunning
    23/01/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL814 Lubelski
Locatie van de koper
NUTS code: PL814 Lubelski
Sector (CPV)
33651100 Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,204,691.17 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,175,594.12 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
56
Referentienummer inschrijving
ZP.3520/41/16
Beschrijving

Dostawa środków: antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, leczniczych dla układu oddechowego, znieczulających, obniżających krzepliwość krwi, szczepionek BCG, kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego, różnych produktów leczniczych, szczepionek, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, hormonów płciowych i modulatorów systemu płciowego, produktu leczniczego dla układu nerwowego, surowców farmaceutycznych przeznaczonych wyłącznie do receptury.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
Postadres: ul. Terebelska 57-65, Punkt Informacyjny budynku Centrum Dydaktyczno – Administracyjne
Stad: Biała Podlaska
NUTS-code: PL314
Postcode: 21-500
Land: POL
Hoofdadres: www.szpitalbp.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/12/2016 12:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.