Publications Office of the EU
LT-Vilnius: Medische apparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Vilnius: Medische apparatuur

  • Gepubliceerd
    25/11/2011
  • Uiterste termijn
    30/12/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    30/12/2011
  • Gunning
    28/03/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Vaikų ligoninė, viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialas (302620298)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33100000 Medische apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
51,993.70 LTL
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
9
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Medicinos prietaisai vaikų traumų centrui (III).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one lot only
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/12/2011 10:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.