Publications Office of the EU
Denemarken-Kopenhagen: Administratiediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denemarken-Kopenhagen: Administratiediensten

  • Gepubliceerd
    30/11/2018
  • Uiterste termijn
    28/12/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    28/12/2018
  • Gunning
    11/03/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK011 Byen København
Locatie van de koper
NUTS code: DK Danmark
Sector (CPV)
75100000 Administratiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,500,000.00 DKK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,500,000.00 DKK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/12/2018 23:59
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,500,000.00 DKK
Definitieve waarde van de opdracht
2,500,000.00 DKK
Gunning van het contract
Officiële naam: Nextstep by Bindslev A/S
Postadres: Bygmestervej 57
Stad: København NV
Postcode: 2400
Land: DNK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.