Publications Office of the EU
Bulgarije-Tsarevo: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Tsarevo: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    21/05/2021
  • Uiterste termijn
    18/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    21/06/2021
  • Gunning
    19/08/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ОБЩИНА ЦАРЕВО
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG341 Бургас
Locatie van de koper
NUTS code: BG341 Бургас
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,200,000.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10.00 BGN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/135986
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/06/2021 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.