Publications Office of the EU
Litouwen-Švenčionys: Technische ontwerpdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litouwen-Švenčionys: Technische ontwerpdiensten

  • Gepubliceerd
    12/05/2021
  • Uiterste termijn
    14/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    14/06/2021
  • Gunning
    28/09/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Plaats van uitvoering
NUTS code: LT Lietuva
Locatie van de koper
NUTS code: LT Lietuva
Sector (CPV)
71320000 Technische ontwerpdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,741,750.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Nationaal registratienummer: 188766722
Postadres: Vilniaus g. 19
Stad: Švenčionys
NUTS-code: LT
Postcode: LT-18116
Land: LTU
Contactpersoon: Svetlana Aleksandrova
Hoofdadres: http://www.svencionys.lt
Elektronisch via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/06/2021 09:45
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.