Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Masten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Praag: Masten

  • Gepubliceerd
    14/08/2020
  • Uiterste termijn
    14/09/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    14/09/2020
  • Gunning
    07/10/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Technologie Hlavního města Prahy, a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
44212250 Masten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
20,000,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
20,000,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců na dodávky ohraněných stožárů.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.tenderarena.cz/profily/THMP
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/09/2020 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
20,000,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
20,000,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Eltodo, a.s.
Postadres: Novodvorská 1010/14, Lhotka
Stad: Praha
Postcode: 142 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.