Publications Office of the EU
Resurskonsult, Projektledare för byggprojekt avseende Trafikverksägda byggnader (1) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Resurskonsult, Projektledare för byggprojekt avseende Trafikverksägda byggnader (1)

  • Gepubliceerd
    11/12/2023
  • Uiterste termijn
    08/01/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    09/01/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Trafikverket Myndighet
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71541000 Bouwprojectenbeheer
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
KOM-414370
Beschrijving

Resurskonsult, Projektledare för byggprojekt avseendeTrafikverksägda byggnader. Trafikverket upphandlar två resurskonsulter genom två separata upphandlingar. Denna upphandling avser en resurskonsult. Se även KOM-414411. Stationeringsort är Stockholm.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/01/2024 09:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

71541000 - Bouwprojectenbeheer

72000000 - IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

71311000 - Adviezen inzake bouwkunde

Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.