Publications Office of the EU
Wederopbouw en modernisering van de werkplaats voor beroepsopleiding – gereedschapswerktuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Wederopbouw en modernisering van de werkplaats voor beroepsopleiding – gereedschapswerktuigen

  • Gepubliceerd
    19/07/2024
  • Uiterste termijn
    07/08/2024
  • Gunning
    06/09/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sector (CPV)
42000000 Bedrijfsmachines
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
16,212,049.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Het voorwerp van de overheidsopdracht is de selectie van een leverancier die zal zorgen voor een correcte en tijdige uitvoering van het voorwerp van de overheidsopdracht, bestaande uit de levering van twaalf verticale consolefreesmachines, met inbegrip van toebehoren voor freesmachines.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://zakazky.krajbezkorupce.cz/profile_display_81.html
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://zakazky.krajbezkorupce.cz/profile_display_81.html
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

42000000 - Bedrijfsmachines

42600000 - Gereedschapswerktuigen

Gunningsmethode
Nejnižší nabídková cena
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
16,212,049.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: TOS VARNSDORF a.s.
Postadres:
Stad: Varnsdorf
Postcode: 407 47
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.