Publications Office of the EU
Bulgarije-Sredets: Diensten voor speciaal personenvervoer over land - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Sredets: Diensten voor speciaal personenvervoer over land

  • Gepubliceerd
    24/11/2017
  • Uiterste termijn
    02/01/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    03/01/2018
  • Gunning
    27/02/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Община Средец
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG341 Бургас
Locatie van de koper
NUTS code: BG341 Бургас
Sector (CPV)
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
164,630.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
164,630.00 BGN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Община Средец
Nationaal registratienummer: 000056878
Postadres: пл. „България“ № 8
Stad: Бургас
NUTS-code: BG341
Postcode: 8300
Land: BGR
Contactpersoon: инж. Маргарита Стойчева
Hoofdadres: www.sredets.bg
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/01/2018 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
164,630.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
164,630.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: „Диана 98 ЕООД
Postadres: ул. „Странджа“ № 12
Stad: Камено
Postcode: 8120
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.