Publications Office of the EU
Italië-Turijn: Verhuizingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Turijn: Verhuizingsdiensten

  • Gepubliceerd
    19/02/2016
  • Uiterste termijn
    31/03/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    04/04/2016
  • Gunning
    04/07/2016
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Agenzia Territoriale per la Casa del Piemonte Centrale
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITC11 Torino
Locatie van de koper
NUTS code: ITC11 Torino
Sector (CPV)
98392000 Verhuizingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
345,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
306,670.50 EUR
Referentienummer inschrijving
1759
Beschrijving

Servizio di sgombero e smaltimento in discarica dei beni mobili, rinvenuti in immobili oggetto di procedure legali di rilascio comunque denominate ed anche stragiudiziali, relativamente al patrimonio immobiliare gestito da ATC del Piemonte Centrale a qualunque titolo.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/04/2016 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
345,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
306,670.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Teknoservice Srl
Postadres: Viale dell'Artigianato 10
Stad: Piossasco
Postcode: 10045
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.