Publications Office of the EU
Zweden-Stockholm: Identificatiebadges - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Stockholm: Identificatiebadges

  • Gepubliceerd
    10/12/2019
  • Uiterste termijn
    15/01/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    16/01/2020
  • Gunning
    31/01/2020
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Sveriges Television Aktiebolag
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE11 Stockholm
Locatie van de koper
NUTS code: SE11 Stockholm
Sector (CPV)
35123400 Identificatiebadges
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,800,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
201960
Beschrijving

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/01/2020 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
4,800,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: SERILINE AB.
Postadres: BOX 17711
Stad: STOCKHOLM
Postcode: 118 93
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.