Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Worcester: Diverse zakelijke diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Verenigd Koninkrijk-Worcester: Diverse zakelijke diensten

  • Gepubliceerd
    30/03/2017
  • Uiterste termijn
    05/05/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    05/05/2017
  • Gunning
    11/09/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Sanctuary Housing Group
Plaats van uitvoering
NUTS code: United Kingdom
Locatie van de koper
NUTS code: United Kingdom
Sector (CPV)
79990000 Diverse zakelijke diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
200,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
199,464.00 GBP
Referentienummer inschrijving
DN245566
Beschrijving

Billing validation for gas, electricity and water invoices.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.sanctuary-tenders.co.uk
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/05/2017 12:00
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
200,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
199,464.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: STC Energy Management Limited
Postadres: 29 Progress Park, Orders Lane
Stad: Kirkham
Postcode: PR4 2TZ
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.