Publications Office of the EU
Duitsland-Viechtach: Bouwen van kliniek - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Viechtach: Bouwen van kliniek

  • Gepubliceerd
    23/05/2014
  • Uiterste termijn
    17/07/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    17/07/2014
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Kreiskrankenhäuser Zwiesel-Viechtach, Anstalt des öffentlichen Rechts
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE229 Regen
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45215130 Bouwen van kliniek
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
LV 1.410 - Telekommunikationsanlage
Beschrijving

Ca. 1 St. Telekommunikationszentrale
ca. 158 St. WLAN-Access Points
ca. 100 St. Systemtelefone
ca. 100 St. bestehende analoge Telefone einbinden
ca. 4 St. Aufschaltmodule Türsprechanlagen
ca. 1 St. zentraler Alarmierungsserver
ca. 1 St. zentraler Internet-Zugang.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/07/2014 10:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.