Publications Office of the EU
Duitsland-Leipzig: Bouwen van tramremise - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Leipzig: Bouwen van tramremise

  • Gepubliceerd
    30/04/2014
  • Uiterste termijn
    05/06/2014
  • Gunning
    05/01/2015
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45234127 Bouwen van tramremise
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
450,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
471,253.20 EUR
Referentienummer inschrijving
BAIII-319-05
Beschrijving

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
450,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
471,253.20 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Postadres: Zeller Straße 10
Stad: Holzmaden
Postcode: 73271
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.