Publications Office of the EU
Duitsland-Parchim: Communicatienetwerk - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Parchim: Communicatienetwerk

  • Gepubliceerd
    18/02/2019
  • Uiterste termijn
    04/03/2019
  • Gunning
    19/07/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Landkreis Ludwigslust-Parchim – vertreten durch: Landrat Stefan Sternberg
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Locatie van de koper
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Sector (CPV)
32412000 Communicatienetwerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Referentienummer inschrijving
2019020013
Beschrijving

Der Auftraggeber beabsichtigt, zur Versorgung aller Bürger und Gewerbetreibenden in näher bezeichneten Teilgebieten im Projektgebiet Plau am See mit breitbandigen Telekommunikationsdiensten den Bau und Betrieb eines flächendeckenden Hochgeschwindigkeitsnetzes sowie die Erbringung von Endkundendienstleistungen im Projektgebiet in Auftrag zu geben. Einzelheiten entnehmen Sie bitte der dem Begleitdokument zur Bekanntmachung des Landkreises Ludwigslust Parchim – Projektgebiet Boizenburg – Vergabenummer 2019020013 (herunterzuladen unter [https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYY1/documents]).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYY1
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

32412000 - Communicatienetwerk

32570000 - Communicatie-uitrusting

72000000 - IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

32571000 - Communicatie-infrastructuur

71320000 - Technische ontwerpdiensten

71000000 - Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
0.01 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Wemacom Breitband GmbH
Postadres:
Stad: Schwerin
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.