Publications Office of the EU
Spanje-Córdoba: Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Córdoba: Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater

  • Gunning
    01/03/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Empresa Municipal de Aguas de Córdoba, S. A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: ES España
Sector (CPV)
45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
11,000,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,838,518.96 EUR
Referentienummer inschrijving
9/2017
Beschrijving

Ejecución de obras y actuaciones en la red de abastecimiento, en la red de saneamiento y en las instalaciones de Emacsa.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
11,000,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
3,838,518.96 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Magtel Operaciones, S. L. U.
Postadres: C/ Gabriel Ramos Bejarano, Parc 114
Stad: Córdoba
Postcode: 14014
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.