Publications Office of the EU
Frankrijk-Sainte-Geneviève-des-Bois: Kantoorbenodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Sainte-Geneviève-des-Bois: Kantoorbenodigdheden

  • Gepubliceerd
    17/10/2018
  • Uiterste termijn
    13/11/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    13/11/2018
  • Gunning
    25/02/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Cœur d'Essonne Agglomération
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR104 Essonne
Locatie van de koper
NUTS code: FR104 Essonne
Sector (CPV)
30192000 Kantoorbenodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,830,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2018-Ao-Adm-108
Beschrijving

Cet accord-cadre conclu pour un groupement de commandes dont le coordonnateur est l'établissement public Cœur d'Essonne Agglomération, concerne l'acquisition de l'ensemble des petites fournitures administratives de bureau et scolaires. La présente consultation constitue une relance du lot nº 1 de l'accord-cadre nº 2018-AO-ADM-027 qui a été déclaré sans suite au motif que l'ensemble des offres ont été jugées irrégulières. Les prestations font l'objet d'un fractionnement en bons de commande au sens des articles 78 et 80 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics. Les montants minimum et maximum de commandes pour la durée initiale de l'accord-cadre sont définis comme suit:
— montant minimum: 168 000,00 EUR HT par an,
— montant maximum: 457 500,00 EUR HT par an.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.marchespublics-idf-centre.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/11/2018 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,830,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: NVBURO
Postadres: 601 avenue Blaise Pascal
Stad: Moissy-Cramayel
Postcode: 77550
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.